Withings Body Cardio - bezprzewodowa waga

Dostępność: W magazynie

Produkt Kod Cena Ilość
Withings Body Cardio - czarna IWAWIBCBK
799,00 zł
Withings Body Cardio - biała IWAWIBCWH
799,00 zł
Withings

Masz pytania dotyczące produktu? Napisz do nas

Sprawdź nasze aktualne
promocje

Darmowa przesyłka
na wszystkie zamówienia!

Chcesz kupić na raty?
Skorzystaj z naszego kalkulatora:

Szczegółowe informację znajdziesz
w zakładce Leasing/Raty

Opis

Szczegóły

Withings Body Cardio

Nowoczesne technologie wykorzystywane w produktach Withings dostarczają użytkownikom cennych informacji, które pomagają im utrzymać formę i prowadzić zdrowszy tryb życia. Najnowsza waga Body Cardio nie jest tu wyjątkiem; wbudowana w nią innowacyjna funkcja monitorowania serca pozwala na bieżąco kontrolować stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Body Cardio daje także obraz pełnego składu ciała oraz umożliwia połączenie z aplikacją Health Mate.

Wyznaczaj i osiągaj cele

Poznaj swoje ciało

Body Cardio wykonuje dokładne pomiary wagi ciała, współczynnika BMI, zawartości wody w ciele, masy mięśniowej oraz masy kostnej. Uzyskane w ten sposób dane pozwalają użytkownikowi śledzić długoterminowe trendy i lepiej zaplanować treningi.

Poznaj swoje serce

Body Cardio mierzy tętno w pozycji pionowej, a także prędkość fali tętna (PWV), która pomaga ocenić ogólny stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Monitoruj serce bez wychodzenia z domu

Dzięki funkcji pomiaru PWM, czyli prędkości fali tętna, użytkownik może regularnie sprawdzać stan zdrowia swojego układu sercowo-naczyniowego w zaciszu własnego domu. Społeczność lekarska uznała wartość PWM za najbardziej wiarygodny wskaźnik dający pojęcie o funkcjonowaniu serca i naczyń krwionośnych. Waga Body Cardio stanowi więc unikalne rozwiązanie, które może zrewolucjonizować to, w jaki sposób dbamy o serce.

Trzymaj rękę na pulsie – dosłownie

Każde uderzenie serca generuje falę, która rozchodzi się w tętnicach. Prędkość propagacji tej fali jest ściśle związana ze stanem zdrowia tętnic – np. wysoka prędkość świadczy o sztywności, która zwiększa ryzyko wystąpienia nadciśnienia lub chorób serca.

Zadbaj o zdrowe serce

Po każdorazowym ważeniu w aplikacji Health Mate pojawia się pomiar wartości PWM oraz jego ocena. W oparciu o wiek ważonej osoby aplikacja informuje, czy wynik pomiaru jest optymalny, a także podpowiada, jak go poprawić. Bez względu na fizyczną sprawność użytkownika regularne pomiary pozwalają zobaczyć, jak drobne zmiany (takie jak zdrowsza dieta lub więcej ruchu) wpływają na stan tętnic.

„Gdyby ktoś mi powiedział, że do oceny stanu serca mogę wykonać tylko jeden pomiar, wybrałbym prędkość fali tętna. Ta jedna wartość mówi nam więcej, niż wszystkie pozostałe razem wzięte. Do niedawna pomiary prędkości fali tętna mogli wykonywać wyłącznie specjaliści, ale obecnie są już dostępne nawet dla osób bez żadnej wiedzy medycznej, które dzięki temu mogą lepiej zadbać o swoje zdrowie”.

dr Pierre Boutouyrie
kardiolog i farmakolog
Europejski Szpital im. Georges’a Pompidou w Paryżu

Rewolucyjny design

Solidna aluminiowa podstawa i grubość zaledwie 1,8 cm sprawiają, że Body Cardio to najcieńsza i najbardziej stabilna waga dostępna na rynku. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji Body Cardio wykonuje dokładne pomiary na dowolnej powierzchni, od paneli podłogowych aż po gruby dywan.

Waż się z głową

Większość osób podczas odchudzania skupia się wyłącznie na całkowitej masie ciała, ale warto też wiedzieć, co kryje się za tą liczbą. Body Cardio pokazuje zawartość tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w ciele, aby dać nam pełen obraz sytuacji i ułatwić określenie celów treningowych.

Waga - Opatentowana technologia Position Control™ dokonuje precyzyjnych pomiarów masy ciała z dokładnością do 90 gram.

 • Tkanka tłuszczowa - Procentowa zawartość tkanki tłuszczowej daje pojęcie o ogólnym stanie zdrowia.
 • Masa mięśniowa - Ułatwia dobór ćwiczeń pod kątem konkretnych celów, np. utraty wagi lub zwiększenia masy mięśniowej.
 • Woda - Informuje o nawodnieniu i zatrzymywaniu wody w organizmie.
 • Masa kostna - Wskazuje, jaki procent całkowitej masy ciała stanowi szkielet kostny.

Dane na wyciągnięcie ręki

Wynik każdego ważenia jest automatycznie przesyłany do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty.

Funkcja kompatybilna z urządzeniami iOS 7+ oraz Android 4.3.3+

Motywacja na każdym kroku

Użytkownicy, którzy wyznaczają sobie docelową wagę w aplikacji donoszą, że chudną aż dwa razy więcej. Po ustaleniu konkretnego celu aplikacja Health Mate podsuwa użytkownikowi wskazówki i porady, motywując do pracy nad sylwetką i pomagając w osiągnięciu wymarzonej wagi.

Aplikacja Health Mate współpracuje także z ponad stoma różnymi aplikacjami fitness.

Stawaj na wadze z przyjemnością

Po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, która pomoże ocenić, jak się ubrać i jak zaplanować sobie dzień. 

Jeśli śledzisz swoją aktywność ruchową, na wyświetlaczu Body Cardio pojawi się także liczba zrobionych poprzedniego dnia kroków – dzięki temu wyraźnie zobaczysz, jak bardzo wpływa to na Twoją wagę.

Waga dla całej rodziny

Body Cardio potrafi automatycznie rozpoznać do ośmiu użytkowników. Dane każdego z nich są osobno przesyłane na oddzielne konta aplikacji Health Mate.

Bajecznie prosta obsługa

Automatyczna synchronizacja

Każdy wynik ważenia jest wysyłany bezpośrednio do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth.
(funkcja kompatybilna z urządzeniami iOS 7 i Android 4.3.3)

Zapomnij o ładowaniu

Waga Body Cardio może działać nawet przez cały rok zanim trzeba ją ponownie naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla micro-USB.

Uwaga: Withings Body Cardio nie jest wyrobem medycznym I nie służy do diagnozy, leczenia ani profilaktyki wad i chorób serca. Nie próbuj stawiać samodzielnej diagnozy na podstawie pomiarów wagi i zawsze konsultuj się z lekarzem przed podjęciem jakiegokolwiek leczenia.

Specyfikacja techniczna:

 • Sensory: Cztery czujniki wagowe; zakres ważenia: 5-180 kg; opatentowany detektor Kontroli Pozycji; dokładność skali: do 90g.
 • Pomiar składu ciała: Analiza bioimpedancji elektrycznej, możliwość wyboru trybu „athlete” lub „non-athlete”
 • Tętno: opatentowana technologia pomiaru tętna. Jednostka: bpm (uderzeń na minutę).
 • Pulse Wave Velocity: Opatentowana technologia pomiarowa.Jednostka: m / s
 • Jednostki: % tkanki tłuszczowej, % poziomu wody w organizmie, masa mięśniowa w kg lub lb, masa kostna w kg lub lb
 • Wyświetlacz: Duży graficzny wyświetlacz (2.4″ x 1.6″), 128×64 pikseli. Białe, wysokokontrastowe napisy.
 • Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready (Bluetooth 4.0).
 • Materiał: Platforma wykonana z hartowanego szkła, płaska podstawa aluminiowa
 • Wymiary: 32,5×32,5×1,8 cm
 • Zasilanie: Akumulator litowo-jonowy (micro USB w zestawie). Średnia żywotność baterii: do 1 roku
 • Pamięć: W przypadku braku możliwości synchronizowania bezprzewodowego, waga przechowuje do 116 odczytów.
 • Profile użytkowników: Do 8 użytkowników z automatycznym rozpoznaniem, łatwy w utworzeniu profil użytkownika w aplikacji Withings.
 • Wymagania programowe: Waga jest kompatybilna z urządzeniami: – z systemem iOS 8.0 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi): iPhone (3GS i wyżej), iPad (wszystkie generacje), iPod Touch (5 generacji i wyżej) – z systemem Android 2.3.3 i wyżej, z dostępem do Internetu (dane mobilne lub Wi-Fi)
 • Dołączone oprogramowanie: Aplikacja Withings (Health Mate) dla urządzeń z system iOS dostępna w AppStore oraz Google Play Store. Własne konto na stronie Withings.
 • Zawartość opakowania: Waga Body Cardio, instrukcja obsługi, kabel USB.

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent: Withings
Gwarancja: 12 miesięcy
Interfejsy: Bezprzewodowa synchronizacja: Wi-Fi 802.11 b/g/n, WEP/WPA/WPA2-zabezpieczenie osobistym hasłem. Bluetooth Smart Ready, waga jest kompatybilna z urządzeniami z systemem iOS i Android.

Recenzje

Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Prosimy, zalogować się lub zarejestrować

Leasing / Raty