Wacom Bamboo Spark - cyfrowy notatnik - powystawowy

SKU: CDS-600P-DEMO

Dostępność: W magazynie

249,00 zł
Wacom

Masz pytania dotyczące produktu? Napisz do nas

Sprawdź nasze aktualne
promocje

Darmowa przesyłka
na wszystkie zamówienia!

Chcesz kupić na raty?
Skorzystaj z naszego kalkulatora:

Szczegółowe informację znajdziesz
w zakładce Leasing/Raty

Szczegółowe informację znajdziesz
w zakładce Leasing/Raty

Opis
Szczegóły

Produkt powystawowy!*


Otaczający nas świat jest kształtowany przez ludzką pomysłowość! Odrobina inwencji i odpowiednie narzędzia sprawiają, że pomysły mogą być realizowane i zmieniają nasze otoczenie. 

Nasze produkty, aplikacje i usługi chmurowe tworzymy z myślą o możliwości sporządzania odręcznych notatek — na papierze i na ekranie. Razem pozwalają one uchwycić i kształtować pomysły oraz się nimi dzielić. Produkty Bamboo pomagają urzeczywistnić każdy pomysł — od prostych rysunków po komponowanie symfonii czy planowanie czegoś super skomplikowanego!

Bamboo Spark smart folio to futerał z inteligentnym piórem piszącym oraz miejscem na Twój ulubiony papierowy notatnik. Po sporządzeniu odręcznych notatek wystarczy nacisnąć przycisk, aby je zapisać w aplikacji Bamboo Spark, a następnie poddawać niewielkiej korekcie. Usługa Wacom Cloud umożliwia archiwizowanie i współdzielenie materiałów oraz dostęp do nich z dowolnego miejsca. 

  • Odręczne notatki sporządzone na każdym papierze możesz zapisać w aplikacji Bamboo Spark — wystarczy nacisnąć przycisk. Następnie notatki możesz nieco przeredagować i je udostępnić.
  • Usługa Wacom Cloud zapewnia dostęp do Twoich materiałów niemal z każdego urządzenia — smartfonu, tabletu czy komputera.
  • Płynna współpraca z usługami chmurowymi, takimi jak Evernote czy Dropbox.
  • Atrament cyfrowy WillTM universal ink umożliwia korygowanie notatek na papierze Bamboo Paper, dzięki czemu możesz je edytować także w usłudze Wacom Cloud.
  • Możesz wybrać jeden z trzech wersji futerałów smart folio.
 
*produkt oraz opakowanie mogą posiadać ślady użytkowania, w celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących stanu oraz potwierdzenia dostępności produktu prosimy o kontakt z obsługą sklepu
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Kod producenta: CDS-600P-DEMO
Producent: Wacom
Gwarancja: 24 miesiące
Opinie
Napisz własną recenzję

Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać recenzje. Prosimy, zalogować się lub zarejestrować

Leasing / Raty