TrackR BRAVO Inteligentny Lokalizator GPS

TrackR to najprostszy sposób na odnalezienie rzeczy, których nie odłożyłeś na miejsce lub które zagubiłeś. Inteligenty brelok TrackR pomoże Ci szybko i co najważniejsze skutecznie znaleźć np. portfel, klucze
lub telefon
SKU: ILOTRA1SIL

Dostępność: Na zamówienie

129,00 zł
trackR
Św. Filipa 13/5 31-150 Kraków +48 12 200 2430

Masz pytania dotyczące produktu? Napisz do nas

Sprawdź nasze aktualne
promocje

Darmowa przesyłka
na wszystkie zamówienia!

Chcesz kupić na raty?
Skorzystaj z naszego kalkulatora:

Szczegółowe informację znajdziesz
w zakładce Leasing/Raty

Opis
Szczegóły

Do czego służy TrackR Bravo?

TrackR to najprostszy sposób na odnalezienie rzeczy, których nie odłożyłeś na miejsce lub które zagubiłeś. Inteligenty brelok TrackR pomoże Ci szybko i co najważniejsze skutecznie znaleźć np. portfel, klucze lub telefon. Lokalizator można także umieścić pod siodełkiem roweru, dzięki czemu w przypadku jego kradzieży będzie go można szybko zlokalizować.

Jak działa TrackR?

Użytkowanie TrackR jest niewiarygodnie proste. Wystarczy przypiąć breloczek np. do kluczy, które często zdarza się każdemu gubić, następnie pobrać aplikację na swoje urządzenie mobilne (np. Smartfon, tablet lub SmartWach) i sparować je – tyle! Aplikacja TrackR na smartfonie wskazuje odległość do poszukiwanej rzeczy z podłączonym TrackR Bravo, co pozwala sprecyzować dokładne położenie zagubionego przedmiotu.

Wystarczy jedno tąpnięcie, a TrackR dźwiękiem pozwoli odnaleźć zagubione rzeczy, których nie odłożyłeś na swoje miejsce. To nigdy nie było takie proste! Uwaga! TrackR działa w obydwie strony! Nie możesz znaleźć swojego telefonu? TrackR za przyciśnięciem jednego przycisku pozwoli zlokalizować Twój telefon, nawet jeżeli będzie on w stanie wyciszonym.

Zgubiłeś cenny przedmiot? A może ktoś go ukradł? TrackR posiada innowacyjny, bardzo dobrze rozbudowany system sieci lokalizacyjnej. Przykład? Kiedy inny użytkownik aplikacji znajdzie się w zasięgu Twojej zguby, zostaniesz automatycznie powiadomiony o jej lokalizacji przez GPS .

Znowu zapomniałeś zabrać ze sobą telefon? Z TrackR unikniesz takich sytuacji. Wystarczy, że oddalisz się od swojego urządzenia. Alarm separacyjny przypomni Ci wówczas, że powinieneś zabrać telefon.

TrackR bravo jest poręczny i bardzo trwały. Dzięki swojej kompaktowej budowie zmieści się nawet do portfela, a obudowa z pięknego anodowanego aluminium uchroni urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo brelok posiada diodę, która pozwoli odnaleźć przedmioty nawet w nocy.

Lokalizatory TrackR to urządzenia fabrycznie nowe i oryginalnie zapakowane. Na aukcji kolor srebrny. Opakowanie zawiera: instrukcję w języku angielskim, TrackR, kółko do kluczy oraz kawałek dwustronnej taśmy do przyklejenia lokalizatora.

Specyfikacja:

  • ZASILANIE BATERIĄ CR1620 (BATERIA W ZESTAWIE – WYTRZYMUJE NAWET DO ROKU)
  • Średnica: 31mm,
  • Grubość: 3,5 mm
  • Zasięg Bluetooth: do 30 metrów
  • Zasięg GPS: na cały świat
  • TrackR działa z urządzeniami:
  • iPhone 4S i nowsze
  • iPad z wyświetlaczem Retina i nowsze
  • Android 4.4 i nowsze z Bluetooth 4.0
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
Kod producenta: ILOTRA1SIL
Producent: trackR
Gwarancja: 12 miesięcy
Dodatkowe informacje: Nie
Opinie
Napisz własną recenzję
Oceniasz produkt: TrackR BRAVO Inteligentny Lokalizator GPS
Leasing / Raty