Facebook Pixel
Wynajmij urządzenie

Wynajmij dowolne
urządzenie Apple

  • Płać najniższą dostępną ratę na rynku
  • Wymień na nowy sprzęt już po 12 miesiącach
  • Obejmij swoje wynajmowane urządzenia (iPhone, Mac) ochroną
  • Zapoznaj się z  Ogólnymi Warunkami Najmu

iPhone, iMac, iPad lub MacBook
- dowolne urządzenie Apple z najniższą ratą dostępną na rynku.

Najniższe raty

na rynku – płacisz tylko 3% wartości urządzenia miesięcznie za dowolne urządzenie

Niska opłata na start

– jedynie 5% wartości urządzenia

Co roku nowe urządzenie

– masz możliwość wymiany na nowszy model już po 12 miesiącach

Minimum formalności

i prosta procedura badania zdolności kredytowej

Gratisy

futerał i szkło hartowane do iPhone’a dostajesz w prezencie

Ochrona

urządzenie z którego korzystasz możesz objąć ochroną

Jak działa iMadRent?

W usłudze iMadRent wynajmujesz urządzenia Apple i używasz ich bez konieczności kupowania. Płacisz tylko opłatę na start (już od 5% wartości urządzenia) oraz miesięczną ratę w wysokości 3% wartości sprzętu. Następnie masz dwie opcje – wymieniasz urządzenie na nowe po 12-stu lub zwracasz po 24-ech miesiącach. W prosty sposób podążasz za trendami!

Ty korzystasz
my chronimy

Z usługą iMadRent, nie tylko korzystasz z iPhone’a lub Maca do woli, płacąc najniższe raty na rynku, ale również nie martwisz się o ewentualne uszkodzenia - jeśli Ci się przytrafią, my je naprawimy! iMadRent+ to swoboda i bezpieczeństwo korzystania - doprowdzimy Twojego Maca do pełnej sprawności po zalaniu i wymienimy zbity wyświetlacz iPhone’a. Z nami masz pełen komfort korzystania z Twojego nowego urządzenia!

Wybierz swoje urządzenie w iMadRent

Krok 1
Wybierz typ urządzenia
Krok 2
Wybierz model urządzenia
Krok 3
Wybierz wersję urządzenia
Krok 4
Wybierz pakiet wsparcia
Opłata miesięczna
Opłata na start
Wynajmij

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Digital Care Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

W przypadku udzielenia pełnomocnictwa do składania upoważnień do udostępnienia danych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich, Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. i Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A., dane będą przetwarzane zgodnie z Klauzulą informacyjną.
Rozwiń
Rozwiń
Rozwiń

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z naszym konsultantem:

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zwrócić urządzenie po 12 miesiącach?
Możesz wymienić już po 12 miesiącach urządzenia na nowe. Wybierając tą opcje wpłacasz upgrade fee, która jest zależna od zwracanego urządzenia. Pierwotna umowa na 24 miesiace zostaje zakończona, a podpisywana jest nowa.
Co to jest iMadRent+?
iMadRent+ to program najmu wzbogacony o możliwość:
- naprawy wyświetlacza (iPhone) w zakresie mechanicznego uszkodzenia
- naprawy urządzenia (Mac) w zakresie mechanicznego uszkodzenia i zalania
Czy można wynająć urządzenia na firmę?
Tak, ratę za najem możesz odliczyć jako koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
Czy zwracając urządzenie muszę usunąć dane?
Dane ze zwróconych urządzeń są usuwane w sposób certyfikowany. Zwykłe przywrócenie do ustawień fabrycznych nie wystarczy, aby trwale je usunąć z urządzenia. DC Finance usuwa dane za pomocą specjalistycznego oprogramowania, co pozwala na stałe usunąć dane z pamięci urządzeń.
Czy urządzenia mają gwarancję?
Jako właściciel urządzeń, DC Finance odpowiada za wszelkie naprawy gwarancyjne i realizuje je w autoryzowanym serwisie Apple. Dyspozycję naprawy na gwarancji możesz zgłosić na infolinii DC Finance
Jak wygląda zwrot urządzenia na koniec umowy?
Wraz z przedostatnią fakturą, otrzymasz również fakturę pro forma z wyliczoną kwotą za wykup urządzenia. Jeżeli nie chcesz wykupić urządzenia - nie opłacasz faktury pro forma.

Na kilka dni przed zakończeniem umowy konsultant CC kontaktuje się z Tobą w celu umówienia terminu odbioru urządzenia przez kuriera lub możesz je zanieść do salonu iMad.

iMad weryfikuje stan zwróconego urządzenia. DC Finance naliczy opłatę za zły stan urządzenia (50% lub 100% wartości wykupu zależnie od jego kondycji)
Jak wygląda wykupienie urządzenia na koniec umowy?
Wraz z przedostatnią fakturę, otrzymasz fakturę pro forma z wyliczoną kwotą za wykup urządzenia. Zgodnie z komunikacją mailową – opłacenie faktury pro forma jest równoznaczne z decyzją wykupu urządzenia. Opłacając fakturę pro forma, otrzymasz na koniec umowy najmu umowę kupna oraz fakturę za zakup urządzenia.

Filtry