Facebook Pixel

Nasze usługi

Skorzystaj z naszej oferty – czeka na Ciebie profesjonalny serwis urządzeń Apple oraz wiele dodatkowych usług! Przy zakupie sprzetu otrzymasz od nas 2-letnią gwarancję w cenie produktu. Dodatkowo możesz rozszerzyć ją o ochronę swójego urządzenia w przypadku uszkodzenia w ramach SafeScreen i iMadCare. Jeśli uszkodzisz sprzęt, nasi technicy zapewnią mu szybką i efektywną naprawę. W ofercie iMad znajdziesz też telefony jak nowe w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Jeśli potrzebujesz finansowania sprzętu, skorzystaj z oferty najmu dla klientów indywiudalnych. Możesz też przynieść do nas swój stary smartfon, który zalega Ci w szufladzie i w zamian otrzymać voucher na cały asortyment iMad. Zapraszamy!

Dwuletnia gwarancja

Z naszego salonu wychodzisz ze spokojną głową! Na wszystkie urządzenia zakupione w naszych sklepach otrzymujesz 2 lata gwarancji.

Telefony odnowione

Sprzęt nawet 30% taniej, w stanie jak nowy
Każde urządzenie jest w 100% oryginalne i odnowione do stanu jak nowe
Dodatkowo, dostajesz 2 letnią gwarancje w cenie produktu

SafeScreen – Twój wyświetlacz jest bezpieczny

Wykup usługę naprawy wyświetlacza w przypadku jego uszkodzenia i korzystaj beztrosko ze swojego smartfona! Jeśli coś się stanie, wymienimy ekran na nowy bez względu na przyczynę uszkodzenia.

Filtry