Facebook Pixel

Zgłoś

Zgłoś naprawę online lub przez naszą infolinię (12 200 24 30) a kurier odbierze od Ciebie urządzenie już następnego dnia roboczego

Odwiedź salon iMad

Zbił Ci się wyświetlacz? Chcesz kupić nowy sprzęt? Szukasz sposobu, by sfinansować nowego smartfona? Przyjdź do jednego z naszych salonów i dowiedz się, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ile to kosztuje?

Najwyższej jakości usługi i wyjątkowe produkty mamy dla Ciebie w korzystnych cenach. Czekają też na Ciebie atrakcyjne promocje.

Finansowanie

Poszukujesz idealnego sposobu na finansowanie swoich zakupów do firmy? Leasing to łatwy i szybki sposób na sfinansowanie wszystkich inwestycji realizowanych w firmie.

Korzystając z naszej pomocy i możliwości jakie oferują nasi partnerzy będziesz miał łatwy i szybki dostęp do nowoczesnej technologii oraz natychmiastowe korzyści z produktu, bez angażowania własnych środków. Pamiętaj, że to nie wszystkie zalety korzystania z tej metody płatności! Zobacz co jesteśmy w stanie Ci zaoferować.

 
iPhone 11 PRO
Space Gray
iPhone 11
White
iPhone 7 Plus
White
 

Dwuletnia gwarancja

 

Z naszego salonu wychodzisz ze spokojną głową! Na wszystkie urządzenia zakupione w naszych sklepach otrzymujesz 2 lata gwarancji.

 

SafeScreen – Twój wyświetlacz jest bezpieczny

Wykup usługę naprawy wyświetlacza w przypadku jego uszkodzenia i korzystaj beztrosko ze swojego smartfona! Jeśli coś się stanie, wymienimy ekran na nowy bez względu na przyczynę uszkodzenia.

 

Filtry