Zapytaj o ofertę

Komputery idealne do pracy zdalnej

Zaawansowane procesory, przepiękne wyświetlacze, pojemne pamięci — Maca od początku do końca zbudowano z myślą o zwiększeniu Twojej produktywności.

Zdjęcie Mac

Praca zdalna jeszcze nigdy nie była tak prosta dzięki komputerom MAC.

Mac zawiera aplikacje do produktywnej pracy, takie jak Pages, Numbers i Keynote. Dzięki nim klienci mogą łatwo tworzyć dokumenty i prezentacje oraz współpracować z innymi osobami. W tym celu mogą też używać aplikacji innych firm, na przykład pakietu Microsoft 365.

Zdjęcie Laptopa
Ikona Pudełka

Office 365 w pakiecie

Pracuj jeszcze efektywniej, korzystając z zainstalowanego, pełnego pakietu Office 365 Business.

Ikona Domu

Remote Work

Z urządzeniami Apple możesz skutecznie pracować na każdy sposób i praktycznie z każdego miejsca.

Ikona Procentów

5% rabatu

Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty i kup lub wynajmij komputer MAC z 5% rabatem od cen oficjalnych.

Ikona Zębatki

Wsparcie w pakiecie

2 lata gwarancji na warunkach producenta to pewność, że cały proces jest autoryzowany, a do serwisu używamy wyłącznie oryginalnych części.

Ikona Rakiety

Dla twojej branży

Wybierz poniżej swój zawód i dopasuj urządzenie bezpośrednio pod swoje potrzeby i specyfikacje swojej branży.

Ikona Chmury

Zapewnienie ciągłości

Korzystaj zawsze z nowych urządzeń od Apple. Decydując się na wynajem, możesz po jego zakończeniu wykupić urządzenie lub wynająć nowy model.


Produkty dopasowane do ciebie


Finansowanie tak wyjątkowe, jak Twoja firma.

Korzystaj z flagowych modeli urządzeń marki Apple bez ponoszenia znacznych wydatków! Wybierz program najmu długoterminowego stworzony przez iMad i partnera Digital Care Finance z atrakcyjną miesięczną ratą oraz bogatym pakietem usług dodatkowych.

Spraw sobie komputery Mac lub inne urządzenia do firmy, rozkładając koszty nawet na 3 lata – z możliwością wymiany na nowszy model już po 12 miesiącach. Elastycznie, z minimum formalności i gwarancją. Od razu gotowe do pracy!

iMad oferta

Dlaczego warto?

Zawsze masz dostęp do najnowszych modeli

Możesz wybierać z oferty najnowszych smartfonów,tabletów lub laptopów marki Apple. Już po roku możesz wymienić urządzenie na nowy model.

Optymalizujesz koszty swojej firmy

W najmie płacisz niższe raty niż w standardowej ofercie kredytu
– przykładowo Macbook Air 13" 1.1 GHz i3 8GB 256GB (2020)
- Gwiezdna Szarość możesz otrzymać już od 95,99 zł netto miesięcznie! Dodatkowo nie musisz wnosić wkładu własnego oraz nie spłacasz całej wartości urządzenia.

Sam decydujesz o czasie umowy

Od Ciebie zależy, na jaki czas zawierasz umowę i kiedy ją zakończysz - okres najmu wynosi od 12 do 36 miesięcy. Ty wybierasz, co zrobisz z urządzeniem po zakończeniu umowy - możesz je zwrócić lub wykupić .

Otrzymujesz pakiet dodatkowych korzyści

Na start dajemy Ci dodatkowe benefity: ochronę urządzeń w przypadku uszkodzenia, certyfikowane czyszczenie danych sprzętu po okresie i w trakcie trwania umowy oraz wsparcie infolinii technicznej i zespołu IT w przypadku problemów ze sprzętem.

Program najmu prowadzony jest przez iMad we współpracy z:
Financial Services
DigitalCare
Microsfot-365

platforma Microsoft 365 w Mac

Komputer Mac zawiera aplikacje do produktywnej pracy, takie jak Pages, Numbers i Keynote. Dzięki nim klienci mogą łatwo tworzyć dokumenty i prezentacje oraz współpracować z innymi osobami. W tym celu mogą też używać aplikacji innych firm, na przykład pakietu Microsoft 365. A dzięki usłudze iCloud wszystkie treści są uaktualniane między wszystkimi urządzeniami Apple.

Jeśli klienta martwią kwestie bezpieczeństwa, poinformuj go, że może korzystać z funkcji Touch ID do odblokowywania komputera Mac i dokumentów chronionych hasłem.

dowiedz się więcej

Wcielaj swoje pomysły w życie

Teraz, łatwiej niż kiedykolwiek, pisz, projektuj i bezproblemowo udostępniaj zawartość na wszystkich urządzeniach. Uzyskujesz inteligentne funkcje pomocy zaraz po ich wydaniu w programach Word, Excel i PowerPoint, więc zawsze używasz najnowszych wersji.

Organizowanie czasu

Teraz możesz zarządzać wieloma kalendarzami w jednym widoku, aby śledzić na bieżąco spotkania służbowe, szkołę zdalną i czas spędzany z rodziną.

Ochrona ważnych informacji

Uzyskaj pewność, że Twoje pliki są bezpieczne, dzięki zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń. Dodaj warstwę ochrony dzięki magazynowi osobistemu usługi OneDrive.

napisz do nas

Wypełnij poniższy formularz, a nasz zespół prześle ofertę dedykowaną Twojej specjalizacji.
Zapoznałem się z powyższymi informacjami i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez iMad Sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu kontaktowym, w celu uzyskania odpowiedzi na złożone przeze mnie zapytanie. Jestem świadomy, że... Czytaj więcej
*Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przesłania oferty najmu urządzeń mobilnych przygotowanej przez Digital Care Finance sp. z o.o., a tym samym na przekazanie mi za pomocą środków komunikacji elektronicznej materiałów handlowych oraz wykorzystanie w tym celu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych.