Mac

Rodzina komputerów Apple to nie tylko komputery przenośne z serii MacBook z przepięknymi wyświetlaczami i wydajnymi bateriami, ale także supernowoczesny, zintegrowany komputer all-in-one. iMac oferuje niesamowitą wydajność przetwarzania i grafiki, różne opcje pamięci masowej flash, a 27” iMac oszałamia ekranem retina 5K.
Mac mini to komputer pełen najbardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych i oferowany w przystępnej cenie. To także pełnowartościowy Mac o znakomitej wydajności w codziennym użytkowaniu.
Czym była by oferta Apple bez stacjonarnej klasy profesjonalnych stacji roboczych. Mac Pro to maszyna niewiarygodnie wydajna pod każdym względem. Oferuje dwa procesory graficzne, procesory Xeon, ultraszybką pamięci RAM oraz obsługę wideo o rozdzielczości 4K.
Ponadto wszystkie komputery Apple mają wbudowane interfejsy Wi-Fi i Bluetooth oraz wyposażone są w szybkie złącza przesyłu danych. Użytkownik otrzymuje razem z nimi zaawansowane aplikacje Apple przydatne w codziennych zadaniach, takich jak przeglądanie stron internetowych, tworzenie dokumentów i prezentacji, edytowanie zdjęć i wideo oraz tworzenie muzyki. Zaś w Mac App Store dostępne są tysiące innych aplikacji. Najnowszą muzykę, filmy, książki i inne multimedia znajdą klienci w iTunes Store oraz iBooks Store.