iMad to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma działająca na polskim rynku w Warszawie, Katowicach i Krakowie. Od 2010 roku świadczymy usługi w zakresie serwisu oraz sprzedaży produktów marki Apple. Pierwszy salon otworzyliśmy w Krakowie przy ul. św. Filipa 13/5, ale już kilka lat później okazało się, że ze względu na rosnącą liczbę klientów potrzebujemy większej przestrzeni. Dla Waszego komfortu zmieniamy naszą lokalizację. Większa powierzchnia, strefa klienta, więcej stanowisk do obsługi - to tylko część nowości. Odwiedź nas już teraz i przekonaj się sam! Zapraszamy, nowy salon to tylko 90 metrów dalej!Rozwiń mapę i sprawdź jak niedaleko się przenosimy!
Z tej właśnie okazji przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje!
*Poniższe promocje nie łączą się ze sobą

jcpalOddaj iPhone'a w celu wymiany wyświetlacza i odbierz darmowe szkło ochronne!


Wymień wyświetlacz w naszym nowym salonie i odbierz urządzenie z darmowym zabezpieczeniem ekranu! Najwyższej jakości szkło w technologii 0,26mm. Tak delikatne oraz cienkie, prawie jak folia. Polerowane krawędzie sprawią, że nie odczujesz różnicy w dotyku, a jednocześnie zabezpieczysz ekran swojego iPhone'a przed ewentualnymi rysami i potłuczeniem.
J-mirror - identyczne właściwości ekranu jak przy oryginalnym ekranie iPhone'a. Te same właściwości odblaskowe.
J-voda - powłoka delikatnie oleizowana, która zapewnia prosty montaż szkła na twoim ekranie. Dociskając delikatnie do ekranu, wszystkie pęcherzyki powietrza same "odpłyną" i znikną pod powierzchnią szkła.
J-smooth - idealnie gładka powierzchnia zapewnia odporność na zarysowania (wytrzymałość 9H) i posiada szczególne przyjemny "dotyk", co powoduje, że ​​nie poczujesz różnicy, że Twój iPhone posiada dodatkowe zabezpieczenie.
*Promocja dotyczy modeli iPhone 7, 8 oraz X.
*Promocja ważna do wyczerpania zapasów.
Bądź pierwszy i zgarnij limitowanego powerbanka!

Dla pierwszych 50 klientów, którzy pozostawią sprzęt w naszym nowym serwisie mamy powerbank z limitowanej serii iWalk x iMad! Powerbank jest niezwykle mały i lekki. Wielkością odpowiada standardowej baterii R20. Doskonale mieści się w kieszeni lub w torebce. Wyjątkową zaletą jest możliwość jednoczesnego ładowania powerbanka oraz telefonu - posiada wbudowaną technologię Pass Through. Wyposażony jest w czytelny wskaźnik LED informujący o poziomie naładowania baterii. Powerbank ma akumulator o mocy 2000 mAh oraz posiada certyfikat Apple MFI, co oznacza, że jest bezpieczym urządzeniem dla wszystkich modeli iPhone z wbudowanym złączem lightning. Dodatkową zaletą jest możliwość ładowania powerbanka przewodem lightning. Nie przegap okazji i bądź pierwszy!

powerbank


*Informujemy, że promocje nie łączą się ze sobą