Rozwiązania dla Firm

Subiekt
Synlogy

 


Prowadzisz sklep, punkt usługowy, magazyn lub masz dział handlowy w swojej firmie? Poznaj narzędzia, które na 100% ułatwią Twoją codzienną pracę - InsERT!

InsERT nexo

Wybierz interesującą cie linie programów:

Nie trać czasu na formalności. Skorzystaj z SUBIEKT i zajmij się tym, co jest dla Ciebie najważniejsze – robieniem dobrego biznesu! Porozmawiajmy o implementacji programu SUBIEKT GT/NEXO w Twojej firmie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, konfigurację systemu oraz powdrożeniowy pakiet ochronny…
ale to nie wszystko! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie dodatkowe korzyści przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.
Prowadzisz kancelarię prawną lub biuro rachunkowe i nie ufasz chmurom publicznym? Serwery plików NAS firmy Synology są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie!

Sieciowe pamięci masowe (NAS) stosowane są do użytku profesjonalnego jak i domowego. Firma Synology dąży do zapewnienia serwerów DiskStation NAS oferujących obsługę magazynu RAID, przechowywanie w środowisku wirtualizacji, tworzenie kopii zapasowych, NVR oraz obsługę aplikacji mobilnych - a to tylko podstawowe działania. 

Poznaj system operacyjny DiskStation Manager. Wypróbuj piękny interfejs użytkownika. Możesz też uzyskać dostęp do panelu sterowania administratora i zapoznać się ze wszystkimi funkcjami serwer Synology NAS.

Twoja własna chmura

Twoja własna chmura

Przy użyciu jednego serwera Synology możesz scentralizować wszystkie dane i pliki, a następnie udostępniać je członkom rodziny za pośrednictwem sieci lokalnej. Jeśli uważasz, że ten sposób zarządzania plikami jest szczególnie przydatny i interesujący, możesz utworzyć osobistą chmurę w celu rozszerzenia zakresu udostępniania na Internet. Zdalny dostęp do serwera Synology z dowolnego miejsca na świecie jest naprawdę łatwy. Użytkownicy często podróżujący mogą korzystać z aplikacji DS file do urządzeń iPhone®, iPad® i z systemem Android™

Serwer multimedialny

Serwer multimedialny zgodny z DLNA i UPnP

Serwery Synology posiadają obecnie zintegrowany i certyfikowany serwer DLNA, co umożliwia im poprawną pracę z innymi urządzaniami multimedialnymi (telewizory LCD, systemy audio-video, konsole Sony Playstation 3 czy Microsoft XBox360). Dodatkowo zasoby są automatycznie widziane w sieci jako źródła multimedialne co ułatwia rozrywkę w domu.

Backup i archiwizacja

Backup i archiwizacja - pełne rozwiązanie.

Synology pozwala na prowadzenie bieżącej archiwizacji plików z komputerów podłączonych do sieci komputerowej. Do każdego zestawu dołączone jest bezpłatne oprogramowanie bez limitu ilości instalacji. Możliwy jest również backup danych składowanych na serwerze Synology. Kopia zapasowa może być zapisywana na zewnętrznym dysku twardym podłączonym poprzez port USB, eSATA, na zdalne urządzenie Synology lub serwerze rsync.

System monitoringu video

System monitoringu video

Synology posiada aplikację pozwalającą na wykorzystanie kamer sieciowych do profesjonalnego monitoringu video. Serwer pozwala na zapis, odtwarzanie obrazu z kamer i czuwanie. Obsługuje kamery sieciowe zwykłe i megapixelowe. Powiadamia e-mail o alarmach. System inteligentnej analizy video. Detekcja ruchu, kradzieży, pozostawienia przedmiotów i wiele więcej. Podgląd video sygnału z kamer na żywo przez przeglądarkę.

Galeria zdjęć i blog internetowy

Galeria zdjęć i blog internetowy

Aplikacja Photo Station umożliwia łatwe udostępnianie zdjęć przez Internet, kontrolę albumów i troszczy się o to, aby tylko uprawnieni użytkownicy mieli do nich dostęp. Możliwe jest otrzymywanie na skrzynkę e-mail powiadomień o komentarzach lub wiadomościach od użytkowników. Dodatkowo wbudowana została aplikacja umożliwiająca stworzenie bloga jednym kliknięciem myszy.

Serwer plików

Serwer plików dla sieci lokalnej

Synology umożliwia dostęp do danych i wysoką wydajność odczytu i zapisu nawet dla dużej ilości użytkowników, dlatego jest interesującym rozwiązaniem dla firm, biur i domów. Użytkownicy mogą przechowywać dane na serwerze i korzystać z nich podobnie jak z innych zasobów sieciowych poprzez standardowe otoczenie sieciowe (Windows, MacOS, Linux). Połączenia mogą być realizowane poprzez protokoły CIFS / SAMBA / AFP / NFS / FTP. 

Porozmawiajmy o wdrożeniu produktów Synology w Twojej firmie. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo, weryfikację infrastruktury i konfigurację sieciową oraz powdrożeniowy pakiet ochronny… ale to nie wszystko! Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie dodatkowe korzyści przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Wybrane modele: