Facebook Pixel

iPhone, iMac, iPad lub MacBook

Dowolne urządzenie Apple z najniższą ratą dostępną na rynku.

Najniższe raty na rynku

płacisz tylko 3% wartości urządzenia miesięcznie

Niska wpłata własna

jedynie 5% wartości urządzenia

Co roku nowe urządzenie

masz możliwość wymiany na nowszy model już po 12 miesiącach

Minimum formalności

i prosta procedura badania zdolności kredytowej

Gratisy

futerał i szkiełko do iPhona dostajesz w prezencie

Jak działa najem?

Jak działa najem?

Wynajmując urządzenia Apple, używasz ich bez konieczności kupowania. Płacisz tylko opłatę wstępną (5% wartości urządzenia) oraz miesięczną ratę w wysokości 3% wartości sprzętu. Następnie masz dwie opcje – wymieniasz urządzenie na nowe po 12-stu lub zwracasz po 24-ech miesiącach. W prosty sposób podążasz za trendami.

To się opłaca

Wybierz produkt, z którego chcesz korzystać

iPhone
iPhone
już od 110 zł/m-c
Sprawdź
MacBook
MacBook
już od 159 zł/m-c
Sprawdź
iPad
iPad
już od 75 zł/m-c
Sprawdź

Wybierz swoje urządzenie w najmie

Krok 1
Wybierz typ urządzenia
Krok 2
Wybierz model urządzenia
Krok 3
Wybierz wersję urządzenia
Opłata miesięczna
Opłata na start
Wynajmij

Wypełnij formularz - oddzwonimy!

* wpisz datę urodzenia jeżeli chcesz wynająć jako konsument oraz jednoosobowa działalność gospodarcza, NIP w przypadku spółek prawa handlowego.
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Digital Care Finance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności.

W przypadku udzielenia pełnomocnictwa do składania upoważnień do udostępnienia danych przez Biuro Informacji Kredytowej S.A., Związek Banków Polskich i Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A., dane będą przetwarzane zgodnie z Klauzulą informacyjną.
Rozwiń
Rozwiń
Rozwiń

Jeżeli masz pytania skontaktuj się z infolinią

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zwrócić urządzenie po 12 miesiącach?
Możesz wymienić już po 12 miesiącach urządzenia na nowe. Wybierając tą opcje wpłacasz upgrade fee, która jest zależna od zwracanego urządzenia. Pierwotna umowa na 24 miesiace zostaje zakończona, a podpisywana jest nowa.
Czy można wynająć urządzenia na firmę?
Tak, ratę za najem możesz odliczyć jako koszty prowadzenia działalności gospodarczej.
Czy zwracając urządzenie muszę usunąć dane?
Dane ze zwróconych urządzeń są usuwane w sposób certyfikowanym. Zwykle przywrócenie do ustawień fabrycznych nie wystarczy aby trwale je usunąć z urządzenia. DC Finance usuwa dane pomocą specjalistycznego oprogramowania, co pozwala na stałe usunąć dane z urządzeń pamięci.
Czy urządzenia mają gwarancję?
Jako właściciel urządzeń, DC Finance odpowiada za wszelkie naprawy gwarancyjne i realizuje je w autoryzowanym serwisie Apple. Dyspozycję naprawy na gwarancji możesz zgłosić na infolinii DC Finance
Jak wygląda zwrot urządzenia na koniec umowy?
Wraz z przedostatnią FV, otrzymasz fakturę pro forma z wyliczoną kwotą za wykup urządzenia. Jeżeli nie chcesz wykupić urządzenia-nie opłacasz faktury pro forma.

Na kilka dni przed zakończeniem umowy, konsultant CC kontaktuje się z Tobą w celu umówienia odbioru urządzenia przez kuriera lub Klient zanosi urządzenie do salonu iMad.

iMad weryfikuje stan zwróconego urządzenia i nadaje mu Grade:
- Grade A-C oznacza dobry stan urządzenia – brak dodatkowych opłat dla Klienta, koniec procesu
- Grade D oraz BER oznacza zły stan urządzenia – DC Finance naliczy opłatę za zły stan urządzenia do uregulowania przez Klienta (Grade D – 50% wartości wykupu, Grade BER-100% wartości wykupu)
Jak wygląda procedura Wykup na koniec umowy?
Wraz z przedostatnią FV, otrzymasz fakturę pro forma z wyliczoną kwotą za wykup urządzenia. Zgodnie z komunikacją mailową – opłacenie faktury pro forma jest równoznaczne z decyzją wykupu urządzenia. Opłacając fakturę pro forma, otrzymasz na koniec umowę kupna oraz fakturę za zakup urządzenia.

Filtry